Nowy rok szkolny 2018/2019

Rozpoczęcie roku szkolnego to ważny dzień w życiu każdego ucznia. 3 września 2018 roku uczniowie uroczyście pożegnali wakacje, a przywitali nowy rok szkolny 2018/2019. Dyrektor Pan Karol Hoffman na uroczystym rozpoczęciu roku serdecznie powitał gości: Starszego Wizytatora Kuratorium Oświaty w Poznaniu Delegatura w Kaliszu Pana Tomasza Tomalaka, zastępcę Rady Rodziców oraz wszystkich uczniów – w szczególności uczniów klasy pierwszej, którzy po raz pierwszy przyszli do naszej szkoły oraz rodziców i grono pedagogiczne. Na powitanie uczniowie klasy pierwszej, jak co roku otrzymali drobne upominki.  Po części oficjalnej wszyscy uczniowie udali się wraz z wychowawcami do swoich klas.

Życzymy wszystkim Uczniom wielu sukcesów, wytrwałości, ciekawych doświadczeń oraz radosnych chwil spędzonych w naszej szkole, by nowy rok szkolny był czasem zdobywania wiedzy i umiejętności, czasem rozwijania pasji czytelniczych i zainteresowań, by uczniowie rozwijali w szkole talenty, uczyli się współdziałania grupie.