Wojewódzkie Konkursy Przedmiotowe

W listopadzie odbyły się szkolne etapy wojewódzkich konkursów, w których wzięli udział również uczniowie klasy Vi i V naszej szkoły

-19.11.2015r Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego

-20.11.2015r Wojewódzki Konkurs Matematyczny

-26.11.2015r Wojewódzki Konkurs Języka Angielskiego

-27.11.2015r Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy

Do drugiego etapu Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego zakwalifikowała się uczennica klasy VI Wiktoria Wojtczak (opiekun Violetta Guźla)

W czwartek 7 stycznia o godz. 13.00 odbył się etap rejonowy Wojewódzki Konkurs Języka Polskiego, którego organizatorem jest Wielkopolski Kurator Oświaty.

Uczennica naszej szkoły, Wiktoria Wojtczak, w Szkole Podstawowej nr 11 w Ostrowie Wielkopolski godnie nas reprezentowała. W zmaganiach wzięło udział 141 uczniów z czterech powiatów. Uczestnicy rozwiązywali test, który składał się z różnych typów zadań, udzielali odpowiedzi, wykorzystując swoje doświadczenie czytelnicze wynikające z przeczytanych lektur konkursowych oraz samodzielnie redagowali dłuższą wypowiedź pisemną. Tematem przewodnim w tym roku było hasło „Strach i odwaga”. Jak trudny był to test świadczy to, że do kolejnego etapu zakwalifikowało się 8 osób.

Dziękujemy Wiktorii, osiągnęła bardzo dobry wynik i to jest już ogromny sukces.