Biegi Lekkoatletyczne Gminy Ostrów Wielkopolski

15 października na stadionie lekkoatletycznym KS „Stal” w Ostrowie Wlkp. odbyły się coroczne Biegi Lekkoatletyczne Gminy Ostrów Wielkopolski dla szkół podstawowych i gimnazjów. Impreza cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Na zawody przyjechało około 250 uczniów z 12 szkół podstawowych i gimnazjalnych z terenu Gminy Ostrów Wlkp.  Z naszej szkoły w zawodach w poszczególnych konkurencjach wzięło udział 24 uczniów klas I-VI.

Zawody miały na celu popularyzację biegów jako formy aktywnego wypoczynku w środowisku wiejskim. W imprezie sportowej wziął udział  Wójt Gminy Ostrów Wielkopolski Piotr Kuroszczyk, który wręczył  dyplomy  i medale w kategoriach indywidualnych oraz puchary dla szkół.

Uczniowie rywalizowali w 18 konkurencjach biegowych. Organizatorem imprezy było Gminne Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Ostrowie Wlkp.  oraz Międzyszkolny Gminny Uczniowski Klub Sportowy w Ostrowie Wlkp.

Wyniki naszych zawodników:

Indywidualnie:

Klasa 1 SP dziewczęta /200m/:

4.       Alicja Kusińska

Klasa 2 SP chłopcy /300m/:

3.       Emil Adamski

Klasa 3 SP dziewczęta /300m/:

4.       Milena Kierzkowska

Klasa 4 SP dziewczęta /300m/:

5.       Julia Zawadzka

Klasa 4 SP chłopcy /400m/:

6.       Szymon Kupczyk

Klasa 5 SP chłopcy /800m/:

3.       Wiktor Wojcieszak

4.       Kamil Nawrocki – Szczury

Klasa 6 SP dziewczęta /600m/:

2.       Kinga Łoboda

Drużynowo

Szkoła w Szczurach 4 miejsce.

Gratulujemy wszystkim!