"Rodzina, rodzina, zawsze razem się trzyma..."

16 czerwca w naszej szkole odbył się Dzień Rodziny.  Uroczystość rozpoczął dyrektor szkoły Karol Hoffman przedstawiając publiczności kilka cytatów o rodzinie i wychowaniu.  Następnie dzieci z poszczególnych klas mogły zaprezentować swoje talenty. W pierwszej kolejności na scenie pojawiły się klasy 1-3, zabawiając publiczność piosenkami oraz wierszami.

Po gromkich brawach, którymi publiczność pożegnała młodszych uczniów, do występów przystąpiła klasa 4. Wdzięczność za trud oraz poświęcenie w wychowaniu uczniowie recytowali w wierszach przy akompaniamencie muzyki akordeonowej w wykonaniu ucznia Filipa Kaczmarka. Na scenie pojawiły się również uczennice klasy 5 ze swoim muzycznym repertuarem wyrażającym wdzięczność za matczyną i ojcowską miłość. Wszystkie występy rodzice podziwiali z głębokim zainteresowaniem, obdarowując młodych artystów gromkimi brawami. Całość występów uwieńczył krótki koncert Chóru Szkolnego „Con Grazia”, który  był podsumowaniem całorocznej pracy.  Po części artystycznej rodzice udali się na słodki poczęstunek.

Drogim rodzicom jeszcze raz życzymy samych pięknych chwil i oby zawsze byli tak dumni ze swoich pociech jak tego dnia!