Witamy wiosnę

Wiosna to czas kiedy wszystko budzi się do życia, kwitną drzewa, rozkwitają kwiaty, ptaki przylatują z ciepłych krajów. Świat z dnia na dzień robi się bardziej kolorowy…

23 marca 2015 roku uczniowie naszej szkoły, w radosnych nastrojach świętowali nadejście wiosny.

Świętowanie rozpoczęło przedstawienie o św. Patryku, z okazji Dnia św. Patryka.  W dalszej  części uczniowie zaprezentowali swoje talenty muzyczne, taneczne,  plastyczne i recytatorskie.

Punktem kulminacyjnym wiosennego świętowania było przygotowanie przez każdą klasę Marzanny. Uczniowie przeszli barwnym korowodem na szkolne boisko gdzie wszystkie Marzanny zostały spalone.

Na zakończenie obchodów Dnia Wiosny każda klasa wzięła udział w biegu. Po zsumowaniu przebiegniętych metrów i ilości uczniów, cała szkoła dobiegła do Ostrowa Wielkopolskiego.

Dzieci  powróciły do swoich  domów  z szerokim uśmiechem i nadzieją, że wreszcie zawita tak upragniona wiosna.