Witamy przedszkolaków w szkole

19 marca nasza szkoła otworzyła swoje drzwi dla przyszłych pierwszoklasistów. Z tej okazji odwiedzili nas niezwykli goście- przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Biniewie wraz z panią dyrektor Elżbietą  Mikołajczyk oraz panią Urszulą Sroką.

Dzieci mogły podziwiać pokazy umiejętności tanecznych, wokalnych i recytatorskich naszych uczniów. Klasa III wraz z wychowawcą panią Teresą Kurzawską zaprosiła przyszłych pierwszoklasistów do Świata Bajek i Baśni. Dzieci brały udział w konkursach oraz zabawach prowadzonych przez bajeczne wróżki, piękne królewny oraz tajemniczych czarodziejów.

Nasi goście wzięli również udział w konkursie plastycznym, krótkiej lekcji języka angielskiego oraz licznych zabawach i grach. Na koniec przyszli pierwszoklasiści otrzymali upominki od starszych kolegów.

Mamy nadzieję, że dzieci przekonały się, że w naszej szkole  jest jak w bajce! Nie ma tu nudy i warto do niej przychodzić! Jeszcze raz serdecznie zapraszamy do naszej szkoły!